Blog

Bezik wielki pies – książka dostępna!

Wyczekiwana opowieść, pełna emocji i pozytywnych treści, właśnie trafia do rąk dzieci w całej Polsce. „Bezik Wielki Pies – Witaj w domu” to książka, której bohaterami są chłopiec Krzyś i jego czworonożny przyjaciel.

Sympatyczny zwierzak szybko skradł serca wszystkich członków rodziny. Ale pies to też obowiązki. I Krzyś musi im sprostać. Czy da radę? Jakie emocje wzbudzi w nim Bezik? Tego dowiecie się z debiutanckiej książki Darii Jaworskiej, psychologa i dogoterapeutki. Świat dziecięcych emocji i wrażeń nie ma przed nią tajemnic. Doskonale zna je również Edyta Grzegory, psycholog i psychoterapeutka, która wzbogaciła książkę pięknymi ilustracjami.

Ten kobiecy duet stworzył książkę niezwykłą dla dzieci i dorosłych, napisaną prostym językiem pełnym emocji. To dzięki tej opowieści możemy zobaczyć, jak postrzegają świat kilkuletnie dzieci.

Książka jest doskonałą lekturą dla rodzin, w których niedługo ma się pojawić zwierzak. Stanowi punkt wyjścia do rozmów o odpowiedzialności za czworonożnych przyjaciół. Polecamy ją też pedagogom, nauczycielom przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej.

[kup teraz]