Blog

Ogród dla każdego – nowy poradnik dostępny

„Ogród dla każdego” pozwoli Ci dobrać rośliny odpowiednie pod względem wystawy na kierunek świata. Poznasz naturalne metody pielęgnacji roślin i zapobiegania chorobom. Przeczytasz też o uprawie współrzędnej, roślinach miododajnych, wskaźnikowych oraz poprawiających jakość powietrza w mieszkaniu.

– Moja książka w zamyśle miała być książką podręczną. Taką, z której nie tylko wiele się dowiesz czy się zainspirujesz, ale też w której możesz zapisać swoje plany czy listę ogrodniczych zakupów. Tę książkę warto mieć pod ręką. Nie raz, nie dwa na pewno okaże się pomocna – podpowiada Cecylia Ciechańska.

W książce znajdziecie sporo podpowiedzi less waste. Troska o środowisko jest zresztą ważna i dla Autorki, i Wydawnictwa Gaj. Okładka została wykonana na papierze CRUSH olive produkowanym przy użyciu pozostałości z oliwek. Papier posiada certyfikat FSC.

“Ogród dla każdego” to książka dla…każdego. I dla laika, i dla profesjonalisty. Dla właściciela dużego ogrodu, jak i posiadacza niewielkiego balkonu. Dla mieszkańców miast i wsi. Dla wszystkich, którzy chcą mieć wokół siebie skrawek zielonego raju.

Dowiedz się więcej