Blog

Planer na dobry rok 2022 “Ogród” już jest dostępny

Hurra! Mamy już kolejną edycję Planera na dobry rok. W 2022 w centrum jest ogród. To wokół niego przede wszystkim skoncentrowana jest tematyka notek i porad, które uzupełniają przestrzeń na Wasze zapiski, harmonogramy i plany

Aby używanie Planera było przyjemniejsze i atrakcyjniejsze dodaliśmy garść porad, przepisów, wskazówek i motywujących sentencji, które przygotował zespół redakcyjny Biokuriera. Tematy przewodnie planera to

  • ogród
  • eko
  • zdrowie
  • less waste

Jak wygląda Planer na dobry rok?

Planer oprawiony jest w sztywną bawełnianą oprawę z gumką. W środku znajduje się także wstążka – zakładka.  Jest lekki, poręczny i trwały – okladkę można wyczyścić nawet jeżeli się zabrudzi. Bez problemu możesz nosić go w torebce czy plecaku. Ma 160 stron.

Po lekturze Waszych uwag dotyczących dwóch pierwszych edycji “Planera…” postanowiliśmy wprowadzić drobne zmiany. Wszystko po to, aby sprawić, że tak jak do tej pory, będzie przydatny w porządkowaniu życia domowego i zawodowego, ale też stanie się użytecznym “narzędziem” w ogrodzie – tegroczoną edycję wzbogaciliśmy o symbole dotyczące najkorzystniejszych dni siewu, zbiorów i uprawy (w opraciu o Ekologiczny Poradnik Księżycowy).

Dodatkowo podkreśla to zieleń okładki :-).

Częstujcie się! Planer można zamówić także w atrakcyjnych cenowo pakietach z innymi książkami, m.in. “Ogród dla każego”.

Sprawdź w naszym sklepie: PLANER NA DOBRY ROK